Rüyada jandarma ile konuşmak

Ferhat İ.(36) - İzmir sordu : "Fikrimce yazılmış en kapsamlı rüya web sitesi burası. rüyada jandarma ile konuşmak yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada jandarma ile konuşmak, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, planların gerçekleşeceğine, sağlığa, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, devlette mevkiye çıkacağına, bir kaç hafta içinde alınacak iyi gelişmelere, getirili işler yapacağına, salih dosta, hoşgörülü yaşlı kimseye, üne erişileceğine, sevdikleriyle muhabbete delalet eder. Bazen de hoşnutsuz bir duruma düşmeye, muhtaç duruma düşmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, üzülmeye, içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle dediler: Görülen rüya uğraşarak istediği mevkiye, zorlukla birlikte hasret duyduğu daha çok kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı mevkiye, meşakkatle gözlediği şerefe işarettir.

"Rüyada jandarma ile konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada jandarma ile konuşmak
  • Ortalama gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının tahminen üçte birini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uykuda tüketir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının güçlü olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarma ile konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.