Rüyada jandarma görmek

Nur H.(40) - Trabzon sordu : "rüyada jandarma görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada jandarma görmek, sevecen orta yaşlı akrabaya, rızkın temiz olmasına, üne sahip olunacağına, aşk hayatının iyi olacağına, huzura, vefalı çocuğa, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, yeminin tutulacağına, alın teriyle elde edilen ziynete, mutluluğa, iyi talihe yorulur. Ender olarak da korkulanın olmasına, parasal zorluğa, iyi hali yitirmeye, sıkıntıya düşmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına yorulur. Kimi çağdaş ulemalar şöyle derler: Görülen rüya başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu zafere, cefa çektikten sonra kavuştuğu hünere, zahmet çekerek kavuştuğu saygınlığa, zahmet çekerek kazandığı hayra işaret eder.

"Rüyada jandarma görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada jandarma görmek
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Ortalama bir insanın yaşamının tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarma görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.