Rüyada jandarma gören kişiyi

Perrin Ç.(37) - Bursa sordu : "Fikrimce internette bulunan en güvenilir rüya yorumları internet sitesi ruyadanegormek. Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar sitenizde bulunuyor fakat rüyada jandarma gören kişiyi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada jandarma gören kişiyi, işte mevkiye çıkılacağına, gönül ilişkisinin iyi olacağına, alın teriyle elde edilen ganimete, kolay elde edilen servete, mutluluğa ermeye, rızkın temiz olmasına, hayali kurulan bir geleceğe, hünerli bir kişiye, kazançlı günlere, sağlığını kazanmaya, verilen sözün yerine getirileceğine yorulmaktadır. Aynı zamanda düşmanlığını göstermeyen yabancıya, sevimsiz bir vaziyete düşmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, içinden çıkılması zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, değer düşmesine işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği mutluluğa, zorluklara göğüs gererek kazandığı iyiliğe, ümitsizlikten sonra özlediği beceriye, uzun süren çabaların sonunda beklediği güce işarettir.

"Rüyada jandarma gören kişiyi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile ilgili merak edilenler

rüyada jandarma gören kişiyi
  • Rüyaların mesaj verici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarma gören kişiyi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.