Rüyada jandarma asker görmek

Anvar Y.(45) - Konya sordu : "rüyada jandarma asker görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada jandarma asker görmek, iyi şansa, ferahlığa, dingin bir hayatı olacağına, aşk hayatında huzura, hoşsohbet orta yaşlı tanıdığa, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, kazanca gelecek berekete, hayırlı işlere, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, özlemi duyulan bir kazanca, şana kavuşulacağına delalet eder. Kimi zaman da korkuya olmasına, kıymet yitirmeye, sıkıntılı yaşantıya, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, üzülmeye yorulmaktadır. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra elde ettiği temiz kazanca, zamanla umduğu rahatlığa, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu paraya delalet eder.

"Rüyada jandarma asker görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada jandarma asker görmek
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarma asker görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.