Rüyada jandarma aracı görmek

Abdullah U.(29) - Ankara sordu : "rüyada jandarma aracı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada jandarma aracı görmek, üne sahip olmaya, sorunlardan arınmış olacağına, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, vefakar evlada, mutlu olmaya, mutlu günlere, getirisi yüksek işler yapacağına, güvenli yaşamaya, maddiyata gelecek fazlalığa, eşiyle mutlu olmaya işarettir. Aynı zamanda fenalığını saklayan tanıdığa, kötü niyetli bir tanıdığa, ticaret alanında sıkıntıya, saklanansırların açığa dökülmesine, sıkıntıdan sıyrılamamaya işarettir. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu zahmet çekerek kavuştuğu huzura, yenilgiden sonra istediği kazanca, cefa ile birlikte elde ettiği itibarlı mertebeye, uğraşlarının sonunda kazandığı hünere işarettir.

"Rüyada jandarma aracı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları ile ilgili merak edilenler

rüyada jandarma aracı görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarma aracı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.