Rüyada jandarma arabası görmek

Nasir C.(29) - Kayseri sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar burada bulunuyor ama rüyada jandarma arabası görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada jandarma arabası görmek, sorunlardan uzak yaşayacağına, yararlı işler ile meşgul olacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, güler yüzlü genç kişiye, merhametli akrabaya, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, bonkör memura, devlette mertebeye ulaşacağına, gelirin kazançlı olacağına, özlemi duyulan bir geleceğe yorulmaktadır. Olumsuz anlamda çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine, hoşgörüsüz bir düşmana, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına, rahatı kaybetmeye, düşmanından emin olunacağına yorulur. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Bu zorlukla birlikte gözlediği daha iyi bir hayata, hatalarının ardından kavuştuğu ferahlığa, kaybettikten sonra beklediği toplu paraya, zorlukların ardından ulaştığı başarıya delalet eder.

"Rüyada jandarma arabası görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada jandarma arabası görmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarma arabası görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.