Rüyada jambon yemek

Mehmet K.(43) - Ankara sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün rüyalar sitenizde yer buluyor fakat rüyada jambon yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada jambon yemek, manevi külfeti bulunan insandan uzak durmaya, sağlıklı bir ömre, içten davranan orta yaşlı kişiye, kısa sürede duyulacak sevindirici havadise, sorunlardan uzak kalacağına, varlıklı aile ferdine, zahmetsiz kazanılan kazanca, hüner sahibi bir kimseye, kazançlı atılımlar içinde bulunacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, özlemi duyulan bir kazanca yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de kederden kurtulamamaya, karışık bir durumla yüzleşileceğine, düşmanlığını göstermeyen dosta, can sıkıcı vaziyete gelmeye, yalancı bir yöneticiye işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen başarıya, uğraş vererek umduğu hünere, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu itibara, zorlukların sonrasında elde ettiği saygınlığa işaret eder.

"Rüyada jambon yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada jambon yemek
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada jambon yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.