Rüyada jambon görmek

Melek I.(21) - Tekirdağ sordu : "Rüya yorumlarınızı bir kaç haftadır severek takip ediyorum. rüyada jambon görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada jambon görmek, sevince erişileceğine, imrenilen bir mutluluğa, hak edilmiş mala, hayırlı işler ile meşgul olacağına, planların yerine geleceğine, duygusal hayatın iyi olacağına, hayırlı uğraşlara gireceğine, sağlıklı hayata, mutlu zamanlara, finansal yükü bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, kendisini sevenlerle eğlenmeye işaret eder. Olumsuz anlamda saklanansırların meydana çıkmasına, ticari zarara, iş sebebiyle sıkıntıya, rahatının bozulacağına, üzücü bir sorunla yüzleşileceğine işaret eder. Bazen de tabirciler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu rahata, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu iyiliğe, zorluklarla mücadele ederek hak edilen daha çok kazanca, zahmetle birlikte hak edilen feraha işaret eder.

"Rüyada jambon görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada jambon görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyaların mesaj verici olduğu kesinlikle hatırlanmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka yorumdan rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara yol açacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada jambon görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.