Rüyada jakuzide yıkanmak

Abdurrahman Ş.(38) - Yozgat sordu : "Merhabalar. Aradığım hemen hemen bütün yorumlar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada jakuzide yıkanmak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada jakuzide yıkanmak, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, hayallerin yerine geleceğine, mutlu geleceğe, getirili yatırım yapacağına, zenginliğe, sözünü yerine getirmeye, toplum yaşamında muvaffakiyete, düşkünlükten sıyrılmaya, işte mertebeye çıkılacağına, iyi kısmete, paranın kazançlı olmasına yorulur. Aynı zamanda korkulanın gerçekleşmesine, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, sıkıntıya hayata, korktuğundan emin olunacağına, yalancı yabancıya yorulmaktadır. Bir takım rüya alimleri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda hak ettiği ferahlığa, kaybettikten sonra kavuştuğu toplu paraya, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği sevince, kaybettikten sonra kazandığı zenginliğe işaret eder.

"Rüyada jakuzide yıkanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı ile alakalı bilinmeyenler

rüyada jakuzide yıkanmak
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Ortalama gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada jakuzide yıkanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.