Rüyada jaguar

Mesut T.(26) - Gaziantep sordu : "ruyadanegormek sitesini bir kaç haftadır gün aşırı inceliyorum. rüyada jaguar açıklayabilir misiniz? "

Rüyada jaguar, yararlı işler gerçekleştireceğine, bol berekete, paranın kazançlı olmasına, bir kaç hafta içinde öğrenilecek sevindirici değişimlere, dostluklarında huzura, duygusal külfeti olan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, yetenek sahibi bir insana, anlayışlı orta yaşlı kadına, getirili iş gerçekleştireceğine, sağlıklı yaşamaya, sevdikleriyle refah içinde geçecek ömre işaret eder. Bunlarla birlikte kötü niyetli amir eliyle fenalık görmeye, muhtaç duruma düşmeye, üzüntü duymaya, maddi probleme, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya yorulmaktadır. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte hak edilen rahata, zahmetle hayalini kurduğu mülke, yardım alarak ulaştığı refaha, çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği feraha delalet eder.

"Rüyada jaguar" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada jaguar
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Bilmediğimiz illerin, tanımadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada jaguar" yazısı izinsiz kopyalanamaz.