Rüyada jaguar öldürmek

Korkut D.(29) - Şırnak sordu : "Selam; rüyada jaguar öldürmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada jaguar öldürmek, aşk hayatının iyi olacağına, dostlarla iyi geçinmeye, iyi bir mutluluğa, toplum yaşamında başarıya, büyük güce ermeye, yararlı işler yapacağına, yağmura, zahmetsiz kazanılan servete, cömert adama, güzel talihe, ferahlığa delalettir. Ender olarak da muhtaç duruma düşmeye, ticaret alanında başarısızlığa, maddi zorluğa, maddi kayba, kaprisli bir akrabaya delalettir. Kimi zaman da ulemalar derler ki: Bu rüya hatalarının ardından hak edilen daha sağlıklı bir hayata, sıkıntı çekerek elde ettiği rahatlığa, zorluklara göğüs gererek hak ettiği ferahlığa, meşakkatle birlikte düşlediği zafere delalettir.

"Rüyada jaguar öldürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar ile alakalı bilinmeyenler

rüyada jaguar öldürmek
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Tanımadığımız şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok değişken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada jaguar öldürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.