Rüyada jaguar ısırması

Ruhşan L.(28) - Bilecik sordu : "rüyada jaguar ısırması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada jaguar ısırması, alın teriyle kazanılan zenginliğe, servete, isteklerin gerçekleşeceğine, düşkünlükten sıyrılmaya, finansal yükü bulunan yabancıdan uzaklaşılacağına, üne kavuşmaya, sağlıklı yaşamaya, gönül ilişkilerinde tatmine, zorluk çekmeden kazanılan ganimete, gelirin temiz olmasına, eşiyle gülmeye yorulur. Başka görüşlere göre de rahatı kaybetmeye, parasal kayba, kederden sıyrılamamaya, üzülmeye, can sıkıcı bir duruma gelmeye yorulmaktadır. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle dediler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek düşlediği paraya, cefa çekerek beklediği varlığa, sıkıntıya düşerek kavuştuğu saygınlığa, yenilgiden sonra hak ettiği berekete yorulur.

"Rüyada jaguar ısırması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada jaguar ısırması
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuçta kişinin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada jaguar ısırması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.