Rüyada jaguar beslemek

Mesiha Ş.(43) - İstanbul sordu : "2 gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada jaguar beslemek açıklar mısınız? "

Rüyada jaguar beslemek, paranın kazançlı olacağına, üne ulaşmaya, huzurlu bir hayatı olacağına, sevdikleriyle birlikte gülmeye, getirili iş gerçekleştireceğine, maddi zorluklardan sıyrılmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, aşk hayatında huzura, mutluluğu bulmaya, güvende kalmaya, yeminine bağlı olunacağına işarettir. Olumsuz anlamda iş kaynaklı sıkıntıya, sıkıntılı yaşantıya, korktuğu şeyden emin olunacağına, zora düşmeye, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine delalettir. Bazen de alimler şöyle yorumlarlar: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu iyiliğe, ümitsizlikten sonra kavuştuğu feraha, yenilgiden sonra istediği feraha, zorlanarak umduğu saygınlığa delalettir.

"Rüyada jaguar beslemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada jaguar beslemek
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada jaguar beslemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.