Rüyada j harfi görmek

Melek Ö.(37) - İzmir sordu : "İyi günler; Gördüğüm hemen hemen tüm tabirler web sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada j harfi görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada j harfi görmek, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, varlıklı aile ferdine, şöhrete kavuşmaya, paranın temiz olacağına, arzu edilen kuvvete ulaşmaya, parasal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, kazanca gelecek fazlalığa, bol berekete, dostlarla sohbete, zorluk çekmeden kazanılan mülke yorulur. Aynı zamanda korktuğundan emin olunacağına, düşmanlık görmeye, maddi kayba, istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, sıkıntıya yaşantıya işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntılarının sonunda özlediği iyi bir geleceğe, cefa ile birlikte kavuştuğu daha iyi bir hayata, sıkıntıyla hasret duyduğu itibara, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı hayra işarettir.

"Rüyada j harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada j harfi görmek
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşantımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada j harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.