Rüyada izaca duasını okumak

Melda G.(37) - Diyarbakır sordu : "rüyada izaca duasını okumak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada izaca duasını okumak, karmaşadan uzak olacağına, güvenli olmaya, yetenek sahibi bir insana, karlı atılım gerçekleştireceğine, sevdikleriyle muhabbete, fakirlikten sıyrılmaya, planların yerine geleceğine, dostluklarında başarıya, cömert yabancıya, şana erişmeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de parasızlığa, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, zorluğa düşmeye, sıhhatin yitirileceğine, iş nedeniyle geçim zorluğuna işaret eder. Kimi zaman da çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda istediği varlığa, zorlanarak hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, sıkıntılarının sonunda beklediği yüksek mertebeye, umudunu yitirdikten sonra beklediği rahatlığa yorulur.

"Rüyada izaca duasını okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması hakkında en çok merak edilenler

rüyada izaca duasını okumak
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sıkıntılara sebep olacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekte haberler alınır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada izaca duasını okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.