Rüyada ismin baş harfi

Bülent Ş.(25) - Azerbaycan sordu : "Geçen gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ismin baş harfi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ismin baş harfi, aydınlık yarınlara, hayırlı uğraşlar yapacağına, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, imrenilen güce, problemlerden uzak kalacağına, bonkör akrabaya, mala gelecek bolluğa, yeminine sadık olunacağına, vefakar çocuğa, arkadaşlarıyla birlikte mutlu olmaya, birikmiş paraya delalettir. Bunlarla birlikte kedere düşmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, zulüm görmeye, sırların açığa dökülmesine yorulur. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından beklediği saygınlığa, ümitsizlikten sonra kavuştuğu servete, meşakkatle birlikte özlediği ganimete, uğraşlarının sonunda hak edilen hünere yorulur.

"Rüyada ismin baş harfi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması hakkında merak ettikleriniz

rüyada ismin baş harfi
  • Kimi zaman açık olarak bazen de kapalı biçimde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Ortalama bir kişinin yaşamının tahminen üçte birini, diğer bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ismin baş harfi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.