Rüyada ismi duymak

Emine Ç.(34) - İstanbul sordu : "Tartışmasız yapılmış en kapsamlı rüya yorumu internet sitesi burası. rüyada ismi duymak yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada ismi duymak, ettiği yeminine bağlı durulacağına, imrenilen bir mutluluğa, yetenek sahibi bir kimseye, yağmura, görgülü genç adama, planların hayata geçeceğine, huzura, sevince ermeye, yakında duyulacak sevindirici değişimlere, zorluk çekmeden kazanılan altına, hayırlı işler yapacağına delalettir. Aynı zamanda ticaret nedeniyle sıkıntıya, düşmanlığını saklayan tanıdığa, maddi kayba, mutsuzluktan sıyrılamamaya, kötülükten emin olmaya yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu ganimete, sıkıntı çekerek istediği güce, cefa çektikten sonra umduğu daha çok kazanca, sıkıntılarının sonunda kazandığı iyiliğe yorulmaktadır.

"Rüyada ismi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada ismi duymak
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ismi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.