Rüyada ibrahim peygamberin mezarını görmek

Muhammet F.(47) - Ankara sordu : "Merhaba; Dün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ibrahim peygamberin mezarını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ibrahim peygamberin mezarını görmek, mutluluğa ermeye, elinden her iş gelen bir insana, verdiği sözü yerine getireceğine, ikili ilişkilerde huzura, arkadaşlarıyla yaşamaya, bol berekete, tertemiz ziynete, kısa zamanda duyulacak sevindirici habere, şana kavuşmaya, sağlıklı bir ömre, sıcakkanlı yaşlı yabancıya işarettir. Aynı zamanda hilekar bir amire, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, acımasız bir tanıdığa, saklanansırların açığa çıkacağına, fakirliğe yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya alimleri dediler ki: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda özlediği rahata, umudunu kestikten sonra hak edilen başarıya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen daha çok kazanca, sıkıntılara göğüs gererek gözlediği daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Rüyada ibrahim peygamberin mezarını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada ibrahim peygamberin mezarını görmek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumunun yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibrahim peygamberin mezarını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.