Rüyada ibrahim makamını görmek

Necla A.(40) - Kahramanmaraş sordu : "Dün gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada ibrahim makamını görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ibrahim makamını görmek, varlıklı aile ferdine, verdiği sözünü yerine getireceğine, getirili atılım içinde bulunacağına, hak edilen kuvvete ulaşmaya, işyerinde terfiye, mutluluğa kavuşmaya, refaha kavuşmaya, sağlıklı bir ömre, güzel uğraşlara, hayırlı işler ile meşgul olacağına, kısa zamanda duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye delalet eder. Nadiren de hoşnutsuz bir duruma düşmeye, iyi hali kaybetmeye, ferahının kaçacağına, yalancı kişiye, ticaret kaynaklı huzursuzluğa yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntıyla düşlediği daha iyi bir hayata, sıkıntılarının sonunda umduğu temiz kazanca, umudunu kestikten sonra kavuştuğu müjdeye, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu galibiyete delalet eder.

"Rüyada ibrahim makamını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri konusunda merak edilenler

rüyada ibrahim makamını görmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibrahim makamını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.