Rüyada ibni sinayı görmek

Müjgan Z.(47) - Balıkesir sordu : "2 gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada ibni sinayı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ibni sinayı görmek, bol talihe, iyi bir eşe, hüner sahibi bir kimseye, mutluluğa, verimli işler gerçekleştireceğine, mala gelecek artışa, güvende kalmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, işte mevkiye çıkacağına, bereketli yarınlara, iyi işlere işarettir. Ayrıca kıymet düşmesine, fena niyetli kişi eliyle fenalık görmeye, can sıkıcı vaziyete gelmeye, iyi hali yitirmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntıları aşarak umduğu varlığa, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği toplu kazanca, verdiği uğraşların sonunda özlediği beceriye, zahmet çekerek ulaştığı toplu paraya delalet eder.

"Rüyada ibni sinayı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada ibni sinayı görmek
  • Yaklaşık olarak bir gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahmini üçte birini, farklı bir yorumla ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuç olarak kişinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibni sinayı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.