Rüyada ibni sina

Ramiz F.(37) - İstanbul sordu : "Dün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ibni sina yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ibni sina, bol kazanca, güzel talihe, tez zamanda duyulacak hayırlı haber almaya, üne kavuşulacağına, duygusal hayatın yolunda olduğuna, huzura ermeye, karlı iş yapacağına, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sevenleriyle yaşamaya, arzu edilen kuvvete, paraya gelecek berekete yorulur. Olumsuz anlamda üzülmeye, maddi probleme, rahatı yitirmeye, acımasız bir amire, sıkıntıdan kurtulamamaya delalet eder. Bazen de çağdaş ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu müjdeye, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı nimete, zahmetle birlikte hak edilen iyi bir geleceğe, cefa ile birlikte hak edilen toplu mala yorulmaktadır.

"Rüyada ibni sina" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi hakkında merak ettikleriniz

rüyada ibni sina
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşantımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada ibni sina" yazısı izinsiz kopyalanamaz.