Rüyada iblisten korkmak

Bilgihan C.(43) - İstanbul sordu : "Bana göre rakipleri arasında en güvenilir rüya tabiri sitesi RüyadaNeGörmek.com. 3 gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada iblisten korkmak yorumlar mısınız? "

Rüyada iblisten korkmak, vefakar akrabaya, gıpta ile bakılan güce, hünerli bir kimseye, duygusal yükü olan tanıdıktan yakasını kurtarmaya, sevince kavuşulacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, güzel uğraşlara, feraha kavuşmaya, imrenilen bir başarıya, bol talihe, uzun ömre delalet eder. Başka görüşlere göre de korkulanın gerçekleşmesine, sevimsiz hale gelmeye, içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, kötülük görmeye, anlayışsız bir akrabaya yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler şöyle tabir ederler: Bu sıkıntılara göğüs gererek düşlediği ticari kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı beceriye, umudunu kestikten sonra kavuştuğu galibiyete, zorlanarak kavuştuğu ticari kazanca işarettir.

"Rüyada iblisten korkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada iblisten korkmak
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle tabirden rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel problemlere sebep olabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada iblisten korkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.