Rüyada iblisle konuşması

Salih İ.(26) - Trabzon sordu : "Merhabalar, Web sitenizi birkaç zamandır dikkatlice takip ediyorum. Aradığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde bulunuyor ancak rüyada iblisle konuşması yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada iblisle konuşması, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, emniyetli olmaya, becerikli bir insana, külfetsiz kazanılan ganimete, iyi işlere, sağlıklı hayata, zenginliğe, yeminin yerine getirileceğine, rızkın bereketli olmasına, isteklerin yerine geleceğine, finansal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına işaret eder. Aynı zamanda kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, korkulanın başına gelmesine, muhtaç duruma düşmeye, hilekar amire, maddi zorluğa delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle derler ki: Bu meşakkatle kavuştuğu müjdeye, cefa ile birlikte hak ettiği toplu kazanca, sıkıntıları aşarak beklediği temiz kazanca, meşakkatle birlikte özlediği onura işaret eder.

"Rüyada iblisle konuşması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada iblisle konuşması
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Ortalama her gece birkaç saat rüya görürüz.
  • Bazen net olarak kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada iblisle konuşması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.