Rüyada iblis öldürmek

Gökhan Ç.(30) - İstanbul sordu : "rüyada iblis öldürmek açıklar mısınız? "

Rüyada iblis öldürmek, hayırlı işler ile meşgul olacağına, cömert insana, güvende hissetmeye, imrenilen bir mutluluğa, yakın zamanda alınacak iyi habere, kazanılan ziynete, duygusal hayatın iyi gittiğine, şöhrete ulaşılacağına, bol kazanca, sakin kalacağına, huzura kavuşmaya yorulmaktadır. Ayrıca ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, yalancı bir amire, sıkıntıya yaşantıya, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, rahatının kaçacağına işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu kaybettikten sonra hayalini kurduğu temiz rızka, zorlanarak elde ettiği toplu mala, hatalarının ardından hayalini kurduğu haysiyete, meşakkatle birlikte istediği varlığa yorulur.

"Rüyada iblis öldürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada iblis öldürmek
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada iblis öldürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.