Ruyada ıblıs gormek

Çamay V.(39) - İstanbul sordu : "Sitenizi epeydir düzenli olarak inceliyorum. Dün size ilettiğim rüyayı gördüm. ruyada ıblıs gormek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Ruyada ıblıs gormek, arzuların hayata geçeceğine, rahatlamaya, sakin yaşayacağına, aydınlık yarınlara, helal ganimete, yağmura, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, sıcakkanlı yaşlı kadına, bol talihe, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, ettiği yeminine sadık kalacağına işarettir. Nadiren de yalancı kimseye, kötülükten emin olunacağına, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, üzüntü verecek olayla yüzyüze gelineceğine, saklanansırların açığa dökülmesine delalettir. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Görülen rüya zorluklara göğüs gererek hak edilen beceriye, zorlukların ardından hayalini kurduğu saygınlığa, mağlubiyetten sonra hak edilen müjdeye, zahmetle düşlediği haysiyete işarettir.

"Ruyada ıblıs gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları ile ilgili merak edilenler

ruyada ıblıs gormek
  • Tahminen bir insanın ömrünün tahminen üçte birini, başka bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Ruyada ıblıs gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.