Rüyada ibibik kuşu görmek

Aysema U.(35) - Konya sordu : "İyi sabahlar; Geçen gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ibibik kuşu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ibibik kuşu görmek, sevinmeye, hayallerin gerçekleşeceğine, maddi yükü bulunan bir kimseden uzaklaşmaya, yüksek şansa, yeminine sadık olunacağına, sağlıklı hayata, mutluluk dolu günlere, beceri sahibi bir insana, eli açık kimseye, alın teriyle elde edilen mala, vefakar dosta yorulmaktadır. Bazen de huzurunun kaçacağına, eğitimsiz bir tanıdığa, sıkıntıya hayata, can sıkıcı duruma düşmeye, değer düşmesine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği itibara, zahmetle umduğu rahata, zorlanarak kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, cefa çektikten sonra umduğu ganimete delalettir.

"Rüyada ibibik kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada ibibik kuşu görmek
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Yaklaşık olarak bir gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibibik kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.