Rüyada ibadethaneye girmek

Gül O.(43) - Giresun sordu : "Bana kalırsa yazılmış en kapsamlı rüya tabirleri internet sitesi sizinki. rüyada ibadethaneye girmek açıklar mısınız? "

Rüyada ibadethaneye girmek, büyük makama çıkılacağına, şöhrete sahip olunacağına, getirili uğraşlara, iyi sağlığını muhafaza etmeye, eşiyle gülmeye, emniyetli yaşamaya, güzel kısmete, eli açık aile ferdine, hayali kurulan bir birlikteliğe, iyi zamanlara, sevineceğine işaret eder. Ayrıca yalancı bir tanıdığa, yoksulluğa, kaprisli bir kişiye, sıkıntılı yaşama, sıkıntıdan kurtulamamaya işaret eder. Bazen de rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Bu zorlukların ardından ulaştığı beceriye, cefa çektikten sonra kavuştuğu haysiyete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen güce, sıkıntıları aşarak kavuştuğu yüksek mertebeye delalettir.

"Rüyada ibadethaneye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ibadethaneye girmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, göstergelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle tabirden rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sorunlara yol açacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibadethaneye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.