Rüyada ibadet

Abdurrahman P.(35) - İstanbul sordu : "rüyada ibadet yorumlar mısınız? "

Rüyada ibadet, beceri sahibi bir kimseye, ulaşılan güce, şana erişmeye, mal varlığına gelecek bolluğa, varlıklı tanıdığa, alın teriyle kazanılan ziynete, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici haber almaya, özlemi duyulan bir birlikteliğe, duygusal yükü bulunan bir kimseden uzaklaşılacağına, yüksek mertebeye ulaşacağına, yüksek kısmete yorulmaktadır. Bazen de kıymet düşmesine, bencil bir yöneticiye, sıkıntılı yaşama, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, sağlığın yitirileceğine delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu başarısızlıktan sonra kazandığı daha sağlıklı bir hayata, sıkıntı çekerek beklediği saygınlığa, zahmetle hasret duyduğu ganimete, zamanla umduğu paraya işaret eder.

"Rüyada ibadet" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile ilgili bilinmeyenler

rüyada ibadet
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, bilmediğimiz insanların isimlerini bildirir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibadet" yazısı izinsiz kopyalanamaz.