Rüyada ibadet yeri

Muhammet Ö.(19) - Şanlıurfa sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar sitenizde bulunuyor fakat rüyada ibadet yeri yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada ibadet yeri, duygusal yükü bulunan tanıdığından uzaklaşılacağına, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, huzur bulmaya, kısa zamanda duyulacak müjdeli haber duymaya, emniyetli olmaya, güzel gelire, yağmura, ticari getirisi yüksek girişimler içinde bulunacağına, bereketli zamanlara, kendisini sevenlerle birlikte yaşamaya, uzun ömre işarettir. Bunlarla birlikte art niyetli bir yabancıya, maddi zorluğa, kedere düşmeye, yalancı kimseye, düşmanlık görmeye işarettir. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle derler: Bu uğraşlarının sonunda ulaştığı feraha, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği temiz kazanca, cefa çektikten sonra özlediği hünere, kaybettikten sonra umduğu beceriye delalettir.

"Rüyada ibadet yeri" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada ibadet yeri
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibadet yeri" yazısı izinsiz kopyalanamaz.