Rüyada ibadet yeri görmek

Dursun P.(32) - Mardin sordu : "rüyada ibadet yeri görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ibadet yeri görmek, sıkıntı çekmeden elde edilen rızka, devlette mertebeye gelineceğine, varlıklı memura, yakında duyulacak mutlu edici haber duymaya, verimli işler ile meşgul olacağına, isteklerin yerine geleceğine, sevince, iyi bir ilişkiye, mala gelecek artışa, toplum yaşamında tatmine, kazançlı girişimler gerçekleştireceğine delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da hoşnutsuz bir hale gelmeye, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, rahatı kaybetmeye, parasal zorluğa, zalim bir kimseye delalettir. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Görülen rüya uğraş vererek istediği refaha, zorlukla birlikte kavuştuğu şöhrete , sıkıntı sonrasında hayalini kurduğu beceriye, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada ibadet yeri görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi hakkında merak edilenler

rüyada ibadet yeri görmek
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle yorumdan rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Yaklaşık olarak bir gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, göstergelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Tahminen bir insanın hayatının ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle tahminen 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibadet yeri görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.