Ruyada ibadet yapmak

Merve K.(21) - Ankara sordu : "ruyada ibadet yapmak yorumlar mısınız? "

Ruyada ibadet yapmak, huzura ermeye, yeminini yerine getireceğine, dostlarla iyi geçinmeye, karlı atılım yapacağına, yetenek sahibi bir insana, aşk hayatında başarıya, şöhrete sahip olunacağına, hoşsohbet genç kişiye, külfetsiz elde edilen ganimete, arzuların hayata geçeceğine, aydınlık yarınlara işarettir. Bazen de sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına, kötü niyetli bir kişiye, saklanansırların açığa çıkmasına, fenalığını saklayan dosta, sıkıntıya hayata yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek hak edilen zafere, uğraş vererek beklediği şana, zorlukla kavuştuğu ferahlığa, umudunu kestikten sonra kavuştuğu şöhrete işaret eder.

"Ruyada ibadet yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları hakkında merak ettikleriniz

ruyada ibadet yapmak
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuçta rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere yol açabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Ruyada ibadet yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.