Ruyada ıbadet etmek

Perizat G.(44) - Van sordu : "Fikrimce internetteki en güvenilir rüya yorumları internet sitesi sizinki. Bulamadığım hemen hemen tüm tabirler web sitenizde yer buluyor ancak ruyada ıbadet etmek yorumlar mısınız? "

Ruyada ıbadet etmek, kazancın verimli olmasına, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, güler yüzlü genç akrabaya, becerikli bir kişiye, mutluluğu bulmaya, bol berekete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, gönül ilişkilerinde mutluluğa, duygusal hayatın yolunda olduğuna, şana ermeye yorulur. Ayrıca kedere düşmeye, kıymet kaybetmeye, karışık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, ticari başarısızlığa delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği hayra, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu güce, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı az olan kazancının artacağına, zorlukların sonrasında umduğu hayra yorulmaktadır.

"Ruyada ıbadet etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi konusunda bilmeniz gerekenler

ruyada ıbadet etmek
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Ruyada ıbadet etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.