Rüyada ibadet etmek nedir

Bülent L.(44) - Hatay sordu : "rüyada ibadet etmek nedir yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ibadet etmek nedir, dünyalığa gelecek fazlalığa, getirili iş gerçekleştireceğine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, yüksek ticari kazançlara, arzuların yerine geleceğine, hak edilmiş mala, becerili bir insana, dingin bir hayat süreceğine, merhametli eşe, içten davranan genç tanıdığa, cömert insana delalettir. Ayrıca korkulanın başına gelmesine, ticaret alanında sorunlara, sağlığın tehlike altında olduğuna, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntıları aşarak istediği şerefe, başarısızlıktan sonra kavuştuğu sevince, zorlukların sonrasında hasret duyduğu iyi bir geleceğe, zahmet çekerek kazandığı huzura yorulmaktadır.

"Rüyada ibadet etmek nedir" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri konusunda bilmedikleriniz

rüyada ibadet etmek nedir
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi pek çok parametre ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle sonuçta rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal problemlere neden olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibadet etmek nedir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.