Rüyada ibadet edeni görmek

Murat Ö.(41) - Azerbaycan sordu : "rüyada ibadet edeni görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ibadet edeni görmek, uzun ömre, faydalı işlere, verilen sözün yerine getirileceğine, varlıklı aile ferdine, birikmiş zenginliğe, karlı iş içinde bulunacağına, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı değişimlere, vefalı eşe, şöhrete erişileceğine, güzel şansa, sevineceğine işaret eder. Ayrıca yalancı bir insana, düşmanlık görmeye, korkuya gerçekleşmesine, sefalete, ticaret alanında sorunlara işarettir. Kimi rüya yorumcuları dediler ki: Bu zorlanarak hak edilen az olan kazancının artacağına, uğraşlarının sonunda beklediği müjdeye, meşakkatle birlikte özlediği zenginliğe, zahmetle hak edilen servete yorulmaktadır.

"Rüyada ibadet edeni görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları hakkında en çok merak edilenler

rüyada ibadet edeni görmek
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibadet edeni görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.