Rüyada ibadet eden

Şükrü G.(22) - Konya sordu : "rüyada ibadet eden açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ibadet eden, beceri sahibi bir kişiye, mutluluğa kavuşmaya, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, bol berekete, helal ganimete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, bol kısmete, hoşsohbet genç tanıdığa, dünyalığa gelecek fazlalığa, ticari getirisi yüksek atılım içinde bulunacağına, sözlerin yerine getirileceğine işaret eder. Başka görüşlere göre de zalim bir tanıdığa, maddi sıkıntıya, rahatının bozulacağına, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına delalet eder. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle dediler: Görülen rüya uğraşarak ulaştığı toplu kazanca, uzun süren çabaların sonunda gözlediği temiz rızka, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği onura, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği mutluluğa işaret eder.

"Rüyada ibadet eden" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı hakkında bilmedikleriniz

rüyada ibadet eden
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Kobay hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Belirli bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibadet eden" yazısı izinsiz kopyalanamaz.