Rüyada ibadet eden kadın

Emray Ö.(31) - Zonguldak sordu : "Selamlar; rüyada ibadet eden kadın yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada ibadet eden kadın, hayırlı işlere, iyi talihe, hayallerin gerçekleşeceğine, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, helal nimete, şöhrete erişmeye, ticari getirisi yüksek yatırımlar yapacağına, sevdikleriyle sohbete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, yetenek sahibi bir kimseye, fakirlikten uzak durmaya delalettir. Ayrıca fenalığını göstermeyen tanıdığa, sıkıntılı hayata, hilekar düşmana, ticaret alanında sorunlara, sağlığın yitirileceğine yorulmaktadır. Kimi zaman da yorumcular dediler ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek umduğu mevkiye, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği iyiliğe, uğraş vererek umduğu zafere, zorluklara göğüs gererek hak ettiği kazanca delalet eder.

"Rüyada ibadet eden kadın" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada ibadet eden kadın
  • Tabirlerin yol gösterici olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün tahmini 3te 1ini, farklı bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibadet eden kadın" yazısı izinsiz kopyalanamaz.