Rüyada ibadet eden birini görmek

Arif M.(26) - Almanya sordu : "rüyada ibadet eden birini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ibadet eden birini görmek, alın teriyle kazanılan mala, sağlıklı bir ömre, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, bol kısmete, imrenilen bir mutluluğa, problemlerden uzak yaşayacağına, zahmetsiz elde edilen mülke, beklentilerin yerine geleceğine, rahatlamaya, faydalı uğraşlara gireceğine, mutluluğu bulmaya yorulur. Olumsuz yorum olarak dara düşmeye, çözümü zor bir durumla yüzleşileceğine, sırların meydana çıkacağına, kötü niyetli bir düşman tarafından fenalık görmeye, zulüm görülmesine yorulur. Kimi rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntıya düşerek istediği şana, zorlukla elde ettiği beceriye, zorlukla birlikte hasret duyduğu toplu paraya, cefa çektikten sonra istediği rahata delalet eder.

"Rüyada ibadet eden birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri hakkında merak edilenler

rüyada ibadet eden birini görmek
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir yorumla tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vs. pek çok etken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ibadet eden birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.