Rüyada iade

Bülent S.(32) - Kıbrıs sordu : "Dün gece bir rüya gördüm. rüyada iade açıklayabilir misiniz? "

Rüyada iade, yakın zamanda duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, kazançlı yatırım yapacağına, mutluluğa, bol şansa, arzuların yerine geleceğine, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, paraya gelecek berekete, şana sahip olmaya, zengin kimseye, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, sevince delalettir. Ayrıca sıhhatin bozulacağına, yalancı kimseye, saklanansırların ortaya çıkacağına, korkuya gerçekleşmesine, üzüntüden kurtulamamaya işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek hak edilen servete, yenilgiden sonra ulaştığı yüksek mertebeye, uzun bir bekleyişin sonunda istediği iyi bir geleceğe, meşakkatle gözlediği rahata işaret eder.

"Rüyada iade" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada iade
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Ortalama bir insan yaşamının ortalama 3te 1ini, farklı bir yorumla tahmini 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada iade" yazısı izinsiz kopyalanamaz.