Rüyada iade etmek

Gülgüle İ.(31) - Tokat sordu : "Merhaba; 2 gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada iade etmek açıklar mısınız? "

Rüyada iade etmek, sağlıklı bir ömre, devlette mertebeye geleceğine, helal ziynete, cömert adama, kazancın verimli olacağına, arkadaşlarıyla birlikte mutlu olmaya, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, faydalı işler yapacağına, tatlı dilli genç yabancıya, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, hüner sahibi bir insana delalettir. Bazen de düşmanlıktan emin olunacağına, iyi hali yitirmeye, iş sebebiyle huzursuzluğa, maddi sıkıntıya, düşmanlık görülmesine delalet eder. Bazı tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda hasret duyduğu daha çok kazanca, mağlubiyetten sonra beklediği mevkiye, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı daha iyi kazanca, sıkıntı çekerek umduğu temiz kazanca yorulur.

"Rüyada iade etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada iade etmek
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. bir çok nokta konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada iade etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.