Rüyada i harfini görmek

Salih E.(26) - Niğde sordu : "rüyada i harfini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada i harfini görmek, hayallerin gerçekleşeceğine, ticari kazancı yüksek atılımlar yapacağına, eli açık kadına, işte mevkiye geleceğine, hak edilen güce, yüksek gelire, güvenli kalmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, iyi uğraşlara gireceğine, uzun ömre, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre delalet eder. Bazen de kötü niyetli bir insana, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, sıkıntıya yaşantıya, üzüntüden kurtulamamaya, fenalık görülmesine yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek istediği müjdeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği iyi bir geleceğe, umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu galibiyete, zorlukların ardından umduğu ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada i harfini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada i harfini görmek
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuçta rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler gibi bir çok nokta konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada i harfini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.