Rüyada i harfi

Esra G.(19) - Giresun sordu : "rüyada i harfi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada i harfi, sağlıklı bir ömre, mutluluğa ermeye, bol talihe, güzel işler yapacağına, sevecen orta yaşlı kadına, üne erişileceğine, toplum yaşamında mutluluğa, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, sevineceğine, arzuların gerçekleşeceğine, huzur bulmaya delalettir. Başka görüşlere göre de mutsuzluktan sıyrılamamaya, rahatı yitirmeye, sırların ortaya çıkmasına, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, mutsuz edici bir olayla yüzleşileceğine delalettir. Bazen de ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra kazandığı varlığa, zorluklara göğüs gererek hak edilen sevince, meşakkatle birlikte gözlediği berekete, ümitsizlikten sonra hak edilen servete delalet eder.

"Rüyada i harfi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada i harfi
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz insanların isimlerini söyler.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada i harfi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.