Rüyada ı harfi görmek

Bülent G.(42) - Ankara sordu : "Merhabalar. rüyada ı harfi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ı harfi görmek, kolay kazanılan ganimete, refah dolu zamanlara, malın hayırlı olmasına, kısa zamanda öğrenilecek sevindirici habere, cömert insana, duygusal yükü olan kişiden kendini kurtarmaya, beceri sahibi bir kişiye, merhametli dosta, sağlığını kazanmaya, sevinmeye, kazançlı yatırımlar yapacağına yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da fenalığını saklayan kişiye, bencil bir kimseye, korkuya başına gelmesine, korktuğu şeyden emin olmaya, istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri dediler ki: Kişinin gördüğü rüya kaybettikten sonra gözlediği feraha, mağlubiyetten sonra elde ettiği sevince, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu mutluluğa, umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu rahata yorulur.

"Rüyada ı harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada ı harfi görmek
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, mesajlara göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün ortalama üçte birini, başka bir deyişle tahmini 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ı harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.