Rüyada h.z ibrahimi görmek

Coşar C.(33) - İstanbul sordu : "rüyada h.z ibrahimi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada h.z ibrahimi görmek, gönül ilişkilerinde mutluluğa, güzel işler yapacağına, maddi yükü olan dosttan kendini kurtarmaya, yararlı işler yapacağına, emniyette hissetmeye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, eli açık yabancıya, verdiği söze bağlı olunacağına, sağlıklı bir ömre, yakında alınacak sevindirici değişimlere, istenilen bir başarıya işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntıya hayata, düşmanlığını saklayan tanıdığa, hoşnutsuz hale gelmeye, sıhhatin yitirileceğine, ticari sorunlara işaret eder. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak istediği zafere, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği onura, uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği ganimete, zorlukla birlikte hayalini kurduğu zafere işarettir.

"Rüyada h.z ibrahimi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada h.z ibrahimi görmek
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Ortalama olarak her gece birkaç saat rüya görülür.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada h.z ibrahimi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.