Rüyada h.z ibrahim

Zevcet O.(24) - Kastamonu sordu : "Rüya yorumlarınızı birkaç haftadır düzenli olarak takip ediyorum. rüyada h.z ibrahim yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada h.z ibrahim, devlette mevkiye geleceğine, verdiği sözüne bağlı duracağına, kuvvete ulaşmaya, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, feraha, ilişkisinin yolunda olduğuna, düşkünlükten kurtulmaya, bonkör akrabaya, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli havadise, manevi yükü olan tanıdıktan uzaklaşmaya, mutlu olmaya yorulur. Olumsuz yorum olarak fenalık görmeye, kötülükten emin olunacağına, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, huzurunun kaçacağına, fenalığını saklayan düşmana delalet eder. Bir takım yorumcular şöyle derler: Bu rüya cefa çektikten sonra özlediği temiz kazanca, hatalarının ardından beklediği temiz rızka, zorlukların sonrasında kavuştuğu rahatlığa, zorlukla hak edilen toplu kazanca delalettir.

"Rüyada h.z ibrahim" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada h.z ibrahim
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada h.z ibrahim" yazısı izinsiz kopyalanamaz.