Rüyada h.z aliyi görmek

Yaşar T.(33) - İstanbul sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar sitenizde yer buluyor fakat rüyada h.z aliyi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada h.z aliyi görmek, ticari kazancı yüksek yatırımlar yapacağına, yakın zamanda öğrenilecek memnun edici değişimlere, hatrı sayılır güce ermeye, üne kavuşmaya, iyi günlere, varlıklı akrabaya, anlayışlı genç kimseye, fakirlikten iyi duruma geçmeye, beceri sahibi bir insana, yağmura, hayırlı işlere işarettir. Bunlarla birlikte düşmanlık görülmesine, maddi zorluğa, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, çözümü zor bir durumla yüzleşileceğine, sırların ortaya dökülmesine delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya başarısızlıktan sonra beklediği daha çok kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu kazanca, zorlukların sonrasında ümit ettiği sevince, zamanla ümit ettiği az olan kazancının artacağına delalet eder.

"Rüyada h.z aliyi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları hakkında merak ettikleriniz

rüyada h.z aliyi görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle sonuçta rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara sebep olacak değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada h.z aliyi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.