Rüyada hz isa olduğunu görmek

Emine Y.(30) - İstanbul sordu : "rüyada hz isa olduğunu görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada hz isa olduğunu görmek, paranın kazançlı olmasına, sevinmeye, becerikli bir kişiye, akrabalarla iyi geçinmeye, karlı atılımlar gerçekleştireceğine, yakın zamanda duyulacak iyi havadis öğrenmeye, sözlerin yerine getirileceğine, kazanılan paraya, büyük kuvvete ulaşmaya, sağlıklı hayata, sıcakkanlı orta yaşlı akrabaya yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da üzüntü duymaya, sıkıntılı hayata, sıkıntıya düşmeye, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, korkulanın başına gelmesine delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak kavuştuğu berekete, zahmetle umduğu daha iyi bir hayata, ümitsizlikten sonra kavuştuğu rahata, sıkıntıları aşarak umduğu mutluluğa yorulmaktadır.

"Rüyada hz isa olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada hz  isa olduğunu görmek
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, emarelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle yorumdan rüya görenin nasıl etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada hz isa olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.