Rüyada hamile olduğunu ve kanaması olduğunu görmek

Yaşar N.(22) - Kocaeli sordu : "rüyada hamile olduğunu ve kanaması olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada hamile olduğunu ve kanaması olduğunu görmek, kazançlı günlere, yüksek mertebeye ulaşacağına, faydalı işler yapacağına, eli açık akrabaya, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, verdiği sözü tutmaya, bol berekete, sağlıklı yaşamaya, dostluklarında tatmine, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da sefalete, fesat bir kimseye, rahatının kaçacağına, ticari kayba, parasal zorluğa delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya sıkıntı sonrasında ulaştığı beceriye, sıkıntıyla kavuştuğu saygınlığa, zorlukla hayalini kurduğu sevince, zorluklarla mücadele ederek kazandığı ticari kazanca işarettir.

"Rüyada hamile olduğunu ve kanaması olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada hamile olduğunu ve kanaması olduğunu görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Yaklaşık olarak her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada hamile olduğunu ve kanaması olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.