Rüyada hamile olduğunu ve erkek olduğunu görmek

Metin Ö.(47) - Kars sordu : "rüyada hamile olduğunu ve erkek olduğunu görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada hamile olduğunu ve erkek olduğunu görmek, verdiği sözü yerine getireceğine, problemlerden uzak yaşayacağına, imrenilen bir birlikteliğe, eşiyle eğlenmeye, düşkünlükten kurtulmaya, rızkın bereketli olacağına, paraya gelecek berekete, mutluluğa, işyerinde terfiye, güvenli yaşamaya, işte makama yükseleceğine işarettir. Ender olarak da sıkıntılı hayata, sağlığın kötüleşeceğine, istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine, karışık bir durumla karşılaşılacağına, değer düşmesine delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler derler ki: Bu rüya zorlukla birlikte hasret duyduğu yüksek mertebeye, bir kişiden yardım isteyerek umduğu ticari kazanca, uğraşarak gözlediği ganimete, umudunu kestikten sonra kazandığı servete işarettir.

"Rüyada hamile olduğunu ve erkek olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi konusunda merak ettikleriniz

rüyada hamile olduğunu ve erkek olduğunu görmek
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada hamile olduğunu ve erkek olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.