Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek

Şazi B.(27) - Aydın sordu : "Selam, rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek, planların yerine geleceğine, içten davranan yaşlı adama, sosyal yaşamda muvaffakiyete, refaha kavuşmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, sevineceğine, gelirin bereketli olmasına, memuriyette makama yükseleceğine, fakirlikten kurtulmaya, mutluluğu bulmaya, yeminin yerine getirileceğine delalet eder. Bazen de parasızlığa, rahatı yitirmeye, cahil bir amire, çözümü karmaşık bir durumla yüzyüze gelineceğine, sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına delalet eder. Bazı rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği ticari kazanca, uzun süren çabaların sonunda gözlediği şana, sıkıntıları aşarak umduğu mutluluğa, uzun süren çabaların sonunda beklediği varlığa işarettir.

"Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.