Rüyada haberin olmadan evlenmek

Ayşe H.(28) - Isparta sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar burada yer buluyor fakat rüyada haberin olmadan evlenmek açıklar mısınız? "

Rüyada haberin olmadan evlenmek, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, sevineceğine, getirili atılımlar içinde bulunacağına, mutluluğa, kazançlı geleceğe, huzurlu olmaya, kazanca gelecek fazlalığa, bol gelire, şana kavuşulacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, beklentilerin gerçekleşeceğine delalettir. Başka görüşlere göre de sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, kötülükten emin olmaya, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, kötü huylu bir tanıdık eliyle fenalık görmeye, fenalığını saklayan amire yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları derler ki: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu saygınlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği beceriye, ümitsizlikten sonra düşlediği servete, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği mevkiye işarettir.

"Rüyada haberin olmadan evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada haberin olmadan evlenmek
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Yaklaşık olarak gecede birkaç saat rüya görülür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada haberin olmadan evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.